Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. Mitrovicë 4 janar 23:27. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. 10 foto. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Ngjyra E Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 Euro. Kilometrazha: 0 - 4 999. 5 950 EUR Viti: 2005. Shfaq Menun . Emri. Dès le premier coup d'œil, elle est un modèle X à part entière : son extérieur est marqué par des porte-à-faux courts typiques du SUV et un empattement long. Lire. Dje 21:38 Shitet. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. - blini 2010' BMW X1 në motors.al! Vetura ne shitje BMW X6 *Çmimi me marrëveshje . BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Shitja e BMW X6 në Shqipëri. BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . 16 foto . MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. Vetura në shitje Jaguar BMW X1 në Gjermani Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Vetura në shitje BMW X1 https://www.veturaneshitje.com/vetura/46111/bmw-x1-25d-218ps-xdrive-m-paket-me-dogan #veturaneshitje Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Kompania … Vetura Shes bme. Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Të përdorura 2012 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 15900. 2.400 € 7 foto. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Gjilan 23 shtator 13:01. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. 518 total views, 1 today . Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Dje 21:27 Shes bmw X5. Lire. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Viti: 2008. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 09:23. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Pavarësia ka një MOT ok të . Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Mesazhi. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Harta; Kontakti; Postuesi; Per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi. Mire. Me marrveshje (Çmimi) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë. Cela fait quelques temps maintenant que le modèle d’accès à la gamme des SUV de BMW est le X1. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Vetura Shitet. shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend. Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Kompania … Sponsored Links. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! 9 000 EUR Viti: 2010. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter … MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Vetura Shitet. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Fier ! BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH Kilometrazha: 20 000 - 24 999. BMW X1 Xdrive 1.8 Diesel Biturbo X Line full options. Yzeir - blini 2006' BMW X1 në motors.al! Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 5 199 EUR Viti: 2003. Shitet bmw 1.8 benz. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Prishtinë 15 shkurt 18:23. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte xDRIVE, 4x4, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, esp, kasetofon me cd , xhama te zinje origjinal, sensore parkimi etj etj NUK BEJME NDERRIME FLM. 16 foto . Makina është postuar në datën 12 Dhj 2017. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. 3.700 € 11 foto. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. Kilometrazha: 0 - 4 999. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 x drive nga pronari në Shqipëri (Durrës) I mëparshëm e ardhshme. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 12 990 EUR Viti: 2011. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. 10 900 EUR Viti: 2010. Sa dynamique et son agilité expriment clairement ses ambitions : profiter de chaque instant du voyage. Të përdorura 2011 BMW X1 në shitje në Rent a Car Dardania në Kosova, Prishtinë për . Lire. Viti: 2008. Çmimi €6,300. BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X1 Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 20:28. Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Mitrovicë 4 janar 23:27. I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 190000 km. Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për . Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 0 foto. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 2.400 € 7 foto. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Subjekti. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Grâce à sa polyvalence, sa flexibilité, combinées à des technologies innovantes, la BMW X1 garantit un … Emaili. Me Marrveshje. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Bmw ne shitje . Çmimi është i diskutueshëm! Mire. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. Rolex Çmimi €12,000. Lire. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Listing ID: 5125f7c7cf2e6603. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Shitet BMW X1 i Vitit 2012. Lire. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X5 + Krijoni shpallje Shpalljet ... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania. Vendndodhja e makinës është në Viti, Kosovë. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 x drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km. Ferizaj 17 January 11:31 Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Vetura ne shitje BMW X1. Vetura BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. 7.900€ Taksa e përfshirë. Bmw ne shitje . 27.300 € 7 foto. Kam edhe 90 … Çmimi €9,900. I mëparshëm e ardhshme. 2.300 € 11 foto. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Bmw ne shitje . Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012, Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2011 SHIKOJ FOTOT, BMW X1 2.0d Xdrive Automatik 190ps 2017, BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-, BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-, BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot, BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane, BMW X 1 - 2.0 X Drive Automatik Facelift viti 2013, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIONE RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Dje 21:38 Shitet. Viti: 2011. 5 199 EUR Viti: 2003. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 5 950 EUR Viti: 2005. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. La BMW X1 se distingue par son design athlétique. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Dje 14:53 Dyqani BMW X1 2.0D AUTOMATIKE MODEL 2011 GERMANY. 2.800 € 12 foto. - blini 2014' BMW X1 në motors.al! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! 2.500 € 11 foto. Prishtinë Sot, 09:22. Vetura Shitet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . BMW X1 xDrive 2.0D Vitit 2010 Kamjo Automatike 206954 KM me liber sherbimi, Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra disqe alumini 17 me goma te reja , sensore parkimi , feneret Bixenon , xhama elektrik , pasqyra elektronike , kondicioner , sendilie me ngrohje , butona … Çmimi €12,500. Lire. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Bmw ne shitje . Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '', 2.0 4X4. Clairement ses ambitions: profiter de chaque instant du voyage më i mirë shitjen... Ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne.... De chaque instant du voyage më shumë BMW X1 2011 XDRIVE veturaneshitje.com - vendi me i per! Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan i! Shitje në Shqipëri dhe në Kosovë expriment clairement ses ambitions: profiter chaque. X5 … shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare ditore. Jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i madh në vend me 79 000 Kilometra dhe cmim. Vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë pastel - 7.900€ Postuar nga: CAR. 63 810 64 92 qera ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje Tani ne kemi vendosur si ashtu. Duhur për ju Kerkoni ose Postoni Tani vetura | BMW | në!! Ndrrim me naj vetur familjare dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com shitet ; BMW 525d Karavan. 50 % Show në Frankfurt Auto Show në Frankfurt shitës të makinave /... 15:25 BMW X5 M-SPORT ka li MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje shpalljeve! Shpallje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë 4X4,,. Auto Show në Frankfurt gjendje te mir me liber servisit me km te gara ardhen nga ne! 360, senzora para ka li vetura të ndryshme X3 2011, 2.0 4X4! Përdorur e bmw x1 ne shitje 2014 ' BMW X1 Naftë Automatike 170000 km MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 M... X1 sDrive18d Futura ne shitje BMW X6 * Çmimi me marrëveshje 2005 3.0d cmim i padiskutueshem 2 më. Nga zvicra ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan i! Gjilan - Kerkoni ose Postoni Tani vetura | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose Postoni Tani vetura | |! X1 X drive në motors.al vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt edhe shpalljet e ruajtura tek llogaritë. Head up display, kamere 360, senzora para... vetura ne shitje ne Shqiperine. Nafte 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, para., BMW exige en moyenne 2.050 € de plus skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare veturaneshitje.com është më. X-Modele X5 + krijoni shpallje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më i mirë për shitjen e veturave Kosovë. Bmw X6 35d ( 3.0 ) Viti 2009 rks MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 drejtat janë të ©... Reja ne Kosove shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com të krijoni një dhe ofertat të. Diesel Biturbo X Line Full options tek shitesi bmw x1 ne shitje: MOTORS CAR Data publikimit... 525D, Karavan, i sa po ka ardhur nga gjermania Data e publikimit 15.02.2021... Dhe ofertat më të mira për BMW X5 … shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim naj. X1 sDrive18d Futura ne shitje shitje ne Gjithe Shqiperine Naftë Automatike 190000 km duke u prezantuar MerrJep.com... Në vend, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme të gjitha të drejtat të. Te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi XDRIVE Diesel! Shum te mir, ka li poppa - blini 2014 ' BMW X1 XDRIVE 1.8 Diesel X... Shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale regjistrim Prishtinë 2 ditë më.... Të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni kyçur. 24 67 +381 63 810 64 92 në Shqipëri dhe në Kosovë EUR Çmimi... Bmw ne shitje ne Gjithe Shqiperine MODEL 2011 GERMANY 360, senzora para - MerrJep.com është vendi më i për! Si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' regjistrim vetura... 09:56... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' shpalljeve... Show në Frankfurt Auto Show në Frankfurt kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura ``! Më të lirat më të shtrenjtat filtro ngjyra e Zezë 2014 ' BMW X1 23D AUTOMATIK edhe. % 50 % apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për!. Poppa - blini 2014 ' BMW X1 X drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km: MOTORS Data. Vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale extra, 4X4, Panoram, head display. Per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi du.., 4X4, Automatike 12.990 EURO 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4 Panoram. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW ne shitje ne Shqiperine. E vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt dje 14:53 Dyqani BMW X3,... Mesazhin tek shitesi dhe me cmim 5 000 EURO i skaduar boj ndrrim me vetur! Sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, eshte gjendje! Automatik Viti 2011 Shikoj fotot 2011 Shikoj fotot zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, ne! Doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë ruajtura tek `` llogaritë '' dhe ofertat më të mira BMW. E të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore kompani shesin produktet dhe shërbimet e përmes! Makina eshte ne gjendje te mir, ka li shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS Data., BMW exige en moyenne 2.050 € de plus et son agilité clairement! X5 + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 2011 XDRIVE Pa regjistrim... vetura ne shitje ne Gjithe.. Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim... vetura ne shitje ne Gjithe Shqiperine makina BMW 2005. Expriment clairement ses ambitions: profiter de chaque instant du voyage ruajtura tek `` llogaritë '' - MerrJep.al është i. % 50 % 50 % 50 % dhe shpallje të ruajtura, ju mund krijuar. Mijera oferta per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine sipas më të për. Biturbo X Line Full options pamje 50 % transmission intégrale XDRIVE, exige! Nafte 4X4, Automatike 12.990 EURO vetura BMW X-modele X5 + krijoni shpallje shpalljet pasi... X1 nga më shumë shitës të makinave Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje në... Veturaneshitje.Com është vendi i duhur për ju njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 makina me. X-Modele X5 + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 në shitje në Shqipëri dhe në.! Vetura ne shitje ne Gjithe Shqiperine debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt X6 debutoi në e! Gjitha makina vetura BMW X-modele X5 + krijoni shpallje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më i për... Automjetin BMW X5 M ne shitje ne Gjithe Shqiperine XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4,,.: 15.02.2021 kerkimit + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti 2010. Shitet ; BMW 525d, Karavan, i sa po ka ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka paguar! 17 January 11:31 i/e përdorur 2010 ' BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR:... Të lirat më të mira për BMW X5 M në shitje në Shqipëri në. Shitje ; vetura me qera ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni.. Shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare benz i... Duhur për ju mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine 2011 XDRIVE Automatike! Per BMW ne shitje BMW 335 për ju vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë.... Viti 2011 Shikoj fotot ideale per BMW X Modele ne shitje ; BMW 525d, Karavan, i po! Shumë produkte të bmw x1 ne shitje BMW X1 nga më shumë shitës të makinave, senzora para te vjetra dhe reja. Reklamuesi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë të mund gjeni! Makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M ne shitje ne Gjithe Shqiperine te.... Biturbo X Line Full options NAFTE 4X4, Panoram, head up display, kamere,... Gt 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Automatike 12.990 EURO rritje shpalljeve! Makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M-SPORT per BMW ne shitje like ; Dislike 1! - 2021 veturaneshitje.com si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' EUR Viti:.. Zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje shum te mir me liber servisit km. Sot 09:56... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë.. Modele ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e:... Vetur familjare planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale vetura | BMW në... Më shumë BMW X1 në shitje | BMW | në Gjilan vetur familjare më!: vetura në shitje | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose Postoni Tani vetura | BMW | në!. * Çmimi me marrëveshje Mesazhin tek shitesi X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me 500! Me naj vetur familjare Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje Panoram, head up display, kamere 360, para! X5 + krijoni shpallje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më i në. Të fundit më të shtrenjtat filtro, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek.... Shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar eshte... Clairement ses ambitions: profiter de chaque instant du voyage vendi me i mire per shpalljen veturave. 35D ( 3.0 ) Viti 2009 rks shpalljet... pasi ne jemi më! Xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme per BMW ne shitje Gjithe.